Nutriversum WSHAPE - MSM+C Hyaluron collagen liquid 500 ml

WSHAPE0018 WSHAPE0017 Zvoľte variant
Neohodnotené
  • 1 z 2

WSHAPE - MSM + C + Hyaluron + Kolagén Liquid obsahuje 3 000 mg hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu v dennej dávke.

  • €17,90 €2 –11 %
  • Zvoľte variantNa dotazNa dotaz
€15,90
  • Príchuť
  • Balenie
Kategória: Kolagény
 

Kolagén je už desaťročia obľúbenou zložkou kozmetických produktov, pretože je známy svojimi mnohými pozitívnymi vlastnosťami, vďaka ktorým je populárny.
Kolagén je v ľudskom tele hojne zastúpený proteín, ale jeho množstvo sa s vekom znižuje, takže dopĺňanie z vonkajších zdrojov na udržanie elasticity pokožky a spojivového tkaniva môže pomôcť spomaliť tento proces. Kolagén tvorí približne 75% našej pokožky a približne 30% celkového obsahu bielkovín v našom tele, čiže zohráva nezanedbateľnú úlohu.

Ďalšou účinnou látkou v prípravku je okrem kolagénu kyselina hyalurónová, proteín, ktorý sa stal jedným zo základných účinných látok modernej starostlivosti o krásu 21. storočia. V zásade je obľúbeným doplnkom pre svoje skrášľujúce účinky, no netreba zabúdať, že ho telo vo veľkom využíva aj na údržbu kĺbov, a preto si ho dokáže vyprodukovať samo. Kyselina hyalurónová je bielkovina, ktorá sa nachádza vo všetkých ľudských spojivových tkanivách, a z toho dôvodu je pochopiteľné, prečo je pre telo takou dôležitou látkou.
Prípravok obsahuje navyše aj MSM a vitamín C, ktoré sú skvelými doplnkami, keďže MSM je esenciálna zlúčenina síry, ktorá sa nachádza vo všetkých živých organizmoch, takže jej prítomnosť je pre telo dôležitá na udržanie optimálnej funkcie tela.
Vitamín C tiež prispieva k optimálnej tvorbe kolagénu a správnemu fungovaniu imunitného systému.

Výnimočnosťou nášho produktu je, že je založený na minerálnej vode získanej z hĺbky našej matky Zeme. Táto voda je bohatá na vápnik aj horčík, a tak svojim prirodzeným obsahom minerálov prispieva k zdraviu.
Poskytuje vyššie denné dávky aktívnej zložky vďaka svojej tekutej podobe a ak máte problém s prehĺtaním kapsúl, táto verzia bude pre Vás ako stvorená!

 

Ako doplnok užívať?

Užite 25 ml (2 kapsuly) denne s posledným jedlom alebo tesne pred spaním.

Balenie: 500 ml - 20 denných dávok

Po otvorení výrobok uchovávajte v chladničke.

Príchuť: pomaranč, lesné ovocie

 

Výživové údaje

Veľkosť porcie: 25 ml

Porcií v balení: 20

*RVH – Referenčná výživová hodnota priemerného dospelého človeka.

 

Zloženie: prírodná minerálna voda, hydrolyzovaný kolagén (hovädzí), kyselina (kyselina citrónová), glycín, L-arginín, kyselina hyalurónová, arómy, kyselina L-askorbová, metylsulfonylmetán (MSM), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), pyridoxín hydrochlorid.

Poznámka: V závislosti od jednotlivých príchutí môže produkt obsahovať prášok z lesných plodov (0,1%) alebo pomarančový prášok (0,1%) a/alebo farbivo indigokarmín a ponceau 4R** alebo žltá SY**.

**Uvedené farbivá môžu mať vedľajšie účinky na činnosť a pozornosť detí.