Nutriversum VITA - Breath 60 kapsúl

VITA0051
Neohodnotené

Nový člen našej rodiny VITA produktov, Breath, je vysokodávkový vitamínový doplnok s pridaním exotickej ingrediencie, Q10 a rutínu. Produkt má vysoká obsah vitamínu A*, C*, D* a E*, takže prispieva k udržaniu zdravia.


  • Na dotaz
€9,27
Kategória: Ostatné doplnky výživy
Položka bola vypredaná...
 

* Vitamín A prispieva k udržaniu normálneho stavu slizníc, k udržaniu normálneho stavu pokožky, k udržaniu normálneho zraku a k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín A hrá úlohu aj pri delení buniek. 

* Vitamín C prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému pri alebo po intenzívnom cvičení, k normálnej tvorbe kolagénu a prostredníctvom neho k udržaniu normálneho stavu ciev a pokožky, k normálnym metabolickým procesom pri tvorbe energie, k normálnemu fungovaniu nervového systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k zníženiu únavy a vyčerpania. 

* Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu, k udržaniu normálnej hladiny vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu zdravej činnosti svalov, k udržaniu zdravých zubov a k normálnemu fungovaniu imunitného systému. 

* Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Produkt sme obohatili o rutín (alebo inak známy ako vitamín P), koenzým Q10 a exotickú ingredienciu, prášok z Cordyceps Sinensis Berkeley, ktorý sa v tradičnej čínskej a tibetskej medicíne používa už stovky rokov pre svoje blahodarné účinky na zdravie pľúc a obličiek.

  • Vysoký obsah aktívnej látky.
  • Extrakt z exotickej huby.
  • Obsahuje koenzým Q10.

 

Ako doplnok užívať?

Užite jednu porciu (1 tabletu) s prvým alebo posledným jedlom dňa a zapite dostatočným množstvom vody!

Balenie: 60 tabliet (60 denných dávok)

Varovanie: Neprekračujte denný príjem! Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu a mali by byť vždy uchovávané mimo dosahu detí.

 

Výživové údaje

Porcia: 1 kapsula

Porcií v balení: 60

Obsah

/ 1 kapsula

RVH%*

Vitamín A

800 µg (2 664 IU)

100 %

Vitamín B6

1,4 mg

100 %

Vitamín C

300 mg

375 %

Vitamín D

25 µg

500 %

Vitamín E

12 mg

100 %

Prášok z cordyceps sinensis berkeley

50 mg

ł

Koenzým Q10

20 mg

ł

Rutín

5,263 mg

ł

*RVH: Referenčná výživová hodnota priemerného dospelého človeka.

ł: RVH nebola stanovená.

 

Zloženie: kyselina L-askorbová, obal kapsuly (želatína, farbivo [oxid titaničitý]), prášok z cordyceps sinensis berkeley, DL-alfa-tokoferol acetát, práškový koenzým Q10, maltodextrín, cholekalciferol, retinol acetát, rutín, protihrudkujéce látky (oxid kremičitý, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), pyridoxín hydrochlorid.