Nutriversum BASIC - Enzyme & Fiber 120 kapsúl

BASIC0014
Neohodnotené

Komplex s vysokým obsahom vlákniny a tráviacich enzýmov.


  • Na dotaz
€8,55
Kategória: Ostatné doplnky výživy
Položka bola vypredaná...
 

V dnešnom uponáhľanom svete sa zdravé stravovanie stalo ťažko dosiahnuteľným cieľom a všadeprítomné rýchle občerstvenie čoraz viac preniká do nášho každodenného života. Takýto životný štýl vyvíja veľký tlak na našu tráviacu sústavu, keďže je omnoho ťažšie získať hodnotné makroživiny z nezdravých jedál.

Aby sme proti tomu bojovali, vytvorili sme ENZYME&FIBRE. Produkt má vysoký obsahu komplexu tráviacich enzýmov, 1 080 µg v každej porcii, ktorý stojí na troch tráviacich enzýmoch, ktoré sa už v našich proteínových produktoch stihli osvedčiť: papaín, bromelaín a laktáza. Bromelaín a papaín majú nielen veľký vplyv na naše trávenie, ale kombinácia tejto dvojice pomáha vášmu telu vyťažiť maximálne množstvo aminokyselín dokonca aj z proteínových doplnkov – takže môžete svoj vývoj alebo stravovanie posunúť na celkom novú úroveň.

Naše telá dokážu produkovať laktázu, ale väčšinou len dovtedy, dokedy to potrebujeme pre príjem materského mlieka. Potom ho väčšina z nás úplne prestane produkovať, ale je celkom isté, že do určitej miery nás produkcia laktázy obmedzuje – to je dôvod, prečo mnohí z nás majú intoleranciu na laktózu. Našťastie, tento produkt predstavuje perfektné riešenie pre príjem akejkoľvek potravy s obsahom mlieka alebo laktózy, keďže konzumácia 1 porcie tesne pred jednom dokáže zabrániť nepríjemným vedľajším účinkom!

Pre najlepší účinok sme produkt obohatili o 1 765 mg komplexu vlákniny z ovsa, otrúb, jablka, bambusu a pomaranča – čo podporuje zdravé trávenie bez akýchkoľvek nepríjemností. 

  • 1 080 µg komplexu tráviacich enzýmov.
  • 3 druhy tráviacich enzýmov – papaín, bromelaín, laktáza.
  • S obsahom vlákniny z 5 druhov vysoko kvalitnej vlákniny.

 

Pre koho je vhodný?

Pre vás, ak

  • chcete získať maximum aminokyselín zo živín, ktoré prijímate,
  • máte intoleranciu na laktózu a máte problém prijímať potravu s obsahom mlieka,
  • máte pravidelne ťažkosti s trávením,
  • máte pocit, že vaša strava neobsahuje dostatok vlákniny,

alebo len chcete skúsiť niečo nové pre podporu zdravého fungovania vášho tela!

Skúste to aj Vy! 

 

Ako doplnok užívať?

Užite 2x2 kapsuly pred 2 najväčším jedlami alebo 2 kapsuly vždy keď viete, že budete jesť jedlo s vysokým obsahom laktózy.

Ak chcete zvýšiť kvalitu svojej stravy pridaním enzýmov a vlákniny, rozoberte kapsulu a jej obsah vysypte do svojho šejku!

Balenie: 120 kapsúl

 

Výživové údaje

Porcia: 2 kapsuly

Denná dávka: 4 kapsuly

Porcií v balení: 60/30

Zloženie: zmes vlákniny (ovsená vláknina, pšeničné otruby, jablčná vláknina, bambusová vláknina, pomarančová vláknina), obal kapsuly (želatína, farbivo [oxid titaničitý]), inulín (z čakanky), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), zmes enzýmov (bromelaín [z ananas comosus 1200 GDU/GM], papaín [z carica papaya 1,5 FIP U/MG] a enzým laktáza [z aspergillus sp. 65000 UG]).