Nutriversum BASIC - Citrulline Malate 200 g

BASIC0016
Neohodnotené

5 000 mg citrulínu malátu v jednej porcii!


  • Na dotaz
€10,70
Kategória: Aminokyseliny
Hmotnosť: 0.2 kg
Položka bola vypredaná...
 

Ak chodíte do posilňovne a dvíhate váhu, zrejme ste už počuli o pocite „napumpovania“, pre ktorý sa väčšinou užívajú predtréningové zmesi, aby sa dostavil rýchlejšie. A ak chcete lepšie spoznať aktívne prísady, ktoré užívate, možno ste počuli o význame hladiny oxidu dusnatého v krvi a o najznámejšej predtréningovej látke, L-arginíne. Popularitu L-arginínu dokázali tucty štúdií a roky skúseností mnohých športovcov, ktorí môžu len potvrdiť priaznivé účinky L-arginínu na hladinu oxidu dusnatého, čo je v mnohých ohľadoch veľmi prospešné. Na jednej strane z toho môžeme profitovať počas tréningu, keďže zaisťuje lepšiu distribúciu živín, a teda svaly ľahšie získavajú potrebné živiny a my tak máme lepšiu výdrž a silu.

Na druhej strane môžu naše svaly z L-arginínu profitovať aj počas oddychových dní, keďže lepšia distribúcia živín môže posunúť mieru regenerácie na úplne novú úroveň. 

Avšak existuje ešte jeden spôsob, ako zvýšiť hladinu L-arginínu v tele. Vtedy prichádza na scénu citrulín. Citrulín sa nestráca v tráviacom trakte, môžeme ho bez problémov konzumovať vo zvýšenej miere, ale po vstrebaní sa premieňa na L-arginín, takže užívaním citrulínu môžeme dlhšie cítiť pozitívne účinky L-arginínu a môžeme ho dokonca kombinovať s čistým L-arginínom alebo inými predtréningovými zmesami, aby sme ešte posilnili pocit „napumpovania“.

Pre vylepšenie produktu sme citrulín doplnili o malát v pomere 1:1, ktorý podporuje vstrebávanie citrulínu! 

 

Pre koho je vhodný?

Pre vás, ak

  • pravidelne športujete,
  • vždy sa snažíte zo seba vydať 110%,
  • potrebujete extra dávku motivácie,
  • hľadáte predtréningovú látku bez obsahu kofeínu,

alebo len chcete na vlastnej koži zažiť všetky pozitívne účinky citrulínu!

Skúste to aj Vy! 

 

Odporúčanie: Užite 1 porciu (5 g) s 250 ml vody pred tréningom, alebo rozpustite vo vašom predtréningovom nápoji!

Balenie: 200 g (20 porcií)

 

Výživové údaje

Porcia: 5 g

Denná dávka: 10 g

Zloženie: 100% L-citrulín DL-malát (1:1).